Polityka Bezpieczeństwa COVID-19

Hotel stosuje się do generalnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

W recepcji hotelu do wglądu Gościa dostępny jest regulamin zasad bezpieczeństwa obowiązującego w Kompleksie Paczółtowice.

 

Na teren hotelu w Kompleksie Paczółtowice mają wstęp tylko Goście hotelowi oraz dostawcy pracujący dla Kompleksu, z zachowaniem obowiązku noszenia maseczek.

 

Ograniczamy ilość osób przebywających w hotelu zgodnie z rozporządzeniem Ministra.

 

Goście mają do dyspozycji dużą przestrzeń zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, co pozwala na zachowanie bezpiecznej odległości min. 2 m.

 

Po zameldowaniu Gościa nasza obsługa każdorazowo dezynfekuje ladę recepcyjną oraz terminale płatnicze.

 

Przy stanowisku recepcyjnym może przebywać tylko jeden Gość.

 

Zachowujemy przepisowy odstęp między Gośćmi oraz pracownikami hotelu w recepcji oraz przestrzeniach ogólnodostępnych.

 

Zachęcamy do płatności bezgotówkowych (karta, blik).

 

W hotelowych łazienkach i przestrzeniach wspólnych umieszczone są płyny do dezynfekcji rąk oraz instrukcje jak prawidłowo myć dłonie.

 

Przestrzenie wspólne takie jak klamki, poręcze na klatkach schodowych i przyciski w windach dezynfekujemy co godzinę.

 

Posiłki w restauracji oraz ogródku hotelowym są podane zgodnie z rozporządzeniem Głównego Inspektora Sanitarnego

 

Wszystkie posiłki przygotowywane są w sterylnych warunkach zgodnie z zasadami HACCP oraz Sanepid-u przez personel przeszkolony z zasad bezpieczeństwa i higieny.

 

W trakcie pobytu Gości serwis sprzątający odbywa się na życzenie, bez obecności Gości.

 

Podczas sprzątania pokoi stosujemy procedury higieniczne, zgodne z reżimem sanitarnym, z zastosowaniem środków dezynfekujących.

 

Podstawowe środki ochronne tj. maseczka ochronna, rękawiczki jednorazowe oraz płyn do dezynfekcji dostępne są do zakupienia w recepcji hotelowej.

W przypadku uzasadnionych obaw, dotyczących stanu Państwa zdrowia, w trosce o zdrowie pracowników i innych Gości mamy prawo anulować rezerwację i poprosić o zmianę terminu. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby tj. wysoka temperatura, uporczywy kaszel, trudności w oddychaniu, nie będzie możliwe zameldowanie się w hotelu ani przebywania na terenie Kompleksu. Osoba z opisanymi wyżej objawami zostanie poproszona o jak najszybsze zgłoszenie się do najbliższego oddziału zakaźnego, własnym transportem, celem konsultacji z lekarzem lub skontaktowanie się z odpowiednimi służbami.

 

Jeśli potrzebują Państwo pomocy, mają jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12258 85 00 lub mailowo pod adresem: hotel@paczoltowice.pl

 

Przydatne informacje: Jeśli obserwują Państwo u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel, duszności i kłopoty z oddychaniem), prosimy niezwłocznie skontaktować się z infolinią NFZ 800 190 590 lub udać się własnym transportem do najbliższego szpitala zakaźnego.