Atrakcje

NA TERENIE KOMPLEKSU

Strzelnica Bojowa

10 torów, 5 do broni krótkiej (25 m) i 5 do broni długiej (do 50 metrów). Strzelnica Bojowa jest obiektem całorocznym. Dostępne m. in. kultowe karabinki AK-47 Kałasznikow.

WIĘCEJ

Dla każdego

Możesz po raz pierwszy spróbować strzelania z broni bojowej. Pod opieką profesjonalnych instruktorów otrzymasz instruktaż bezpiecznego posługiwania się bronią i wypróbujesz licznych modeli broni krótkiej i długiej.

Dla grup ...

... dostępna jest oferta firmowych imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich, pakietów rodzinnych, pikników strzeleckich i innych form wspólnego spędzania czasu.

Duży wybór broni

AK-47, M4, Glock, Sig-Sauer, Heckler&Koch, Mossberg, Colt .45 magnum, PPSz-41, CZ, Walther, Tanfoglio, Smith&Wesson, Ruger, PM-63 RAK, UZI i inne

OŚRODEK JEŹDZIECKI

Stajnia Lovarda

Pensjonat dla koni, treningi jeździeckie, jazda rekreacyjna, szkółka dla dzieci na kucykach. Obiekt prowadzony przez nową ekipę, która otwierając Stajnię Lovarda kierowała się przede wszystkim pasją oraz miłością do zwierząt.

“Pragniemy stworzyć komfortowe miejsce i domową atmosferę zarówno ludziom jak i zwierzętom, bo przecież one są najważniejsze. Nasi przyjaciele znani są ze swojej miłości do koni, którą i my pragniemy szerzyć. Serdecznie zapraszamy w nasze progi.”

POLE I KLUB GOLFOWY

Krakow Valley
Golf Resort

Krakow Valley Golf to pierwsze w południowej Polsce pole golfowe klasy mistrzowskiej, malowniczo położone na wzgórzach sąsiadujących z Kompleksem Paczółtowice. Nowoczesne zaplecze szkoleniowe, noclegowe i restauracyjne zapewnia gościom doskonałe warunki do treningu i rekreacji.

200 metrów od Kompleksu

Drewniany Kościółek w Paczółtowicach

Drewniany XV- wieczny Kościół Najświętszej Marii Panny to przepiękny, zbudowany z drewna modrzewiowego zabytek, który działa po dziś dzień!

4 km od Kompleksu Paczółtowice

Klasztor w Czernej

Bogata historia Klasztoru w Czernej sięga 1629 roku. Usytuowany jest na stoku wzgórza porośniętego lasem Doliny Eliaszówki, który skrywa pozostałości po dawnych zabudowaniach klasztornych.

28 km od nas

Kraków

Na wyciągnięcie ręki, bo zaledwie 30 minut od Kompleksu Paczółtowice znajduje się Miasto Królów Polskich!

44 km od nas

Kopalnia Soli w Wieliczce

Miejsce niezwykłe - pełne sekretów i legend. Możesz je zobaczyć na własne oczy!

49 km od nas

Muzeum Auschwitz-Birkenau

Autentyczne Miejsce Pamięci to dwie części byłego obozu: Auschwitz i Birkenau, które otwarte są dla zwiedzających.

14 km od nas

Ojcowski Park Narodowy i Zamek Pieskowa Skała

Zamki, jaskinie, malownicze skały i ostańce przyciągają swoją magią do Ojcowa... a kto raz tutaj zajrzy, będzie chciał ciągle wracać.

35 km od nas

Energylandia

Największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Nie możesz go pominąć!

3 km od nas

Dolina Eliaszówki

Zalesione wzgórza z legendarnym źródłem św. Eliasza i Kopalnią Wapnia Czatkowice, gdzie odkryta została prażaba, najstarszy opisany płaz bezogonowy półkuli północnej, której pomnik wzniesiono nieopodal.

40 km od nas

Zamek w Ogrodzieńcu

Jeden z najbardziej znanych zamków w Polsce a także najpopularniejszy ze wszystkich zamków na Szlaku Orlich Gniazd.

25 km od nas

Pustynia Błędowska

Jedyna pustynia w Polsce. Wedle legendy powstała z piasku rozsypanego przez Diabła, który chciał zasypać kopalnie srebra.