• Flaga pl
 • Flaga pl
Rezerwuj online
Wesela

  Wesela

  Kompleks Paczółtowice to wymarzone miejsce na Twój ślub.

  Trzy sale w różnych stylach pozwolą Państwu zorganizować z nami przyjęcie w sposób, w jakim sobie wymarzycie. Fachowa, dyskretna i wszechstronna pomoc naszych organizatorów sprawi, że ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostanie w pamięci Młodej Pary i zaproszonych gości jako czas radości, zabawy i szczęścia.

  Wiemy, jak cenny jest dla Młodej Pary i rodziny czas przygotowań do tego wielkiego wydarzenia. Stały kontakt i opieka naszych organizatorów i pracowników Kompleksu sprawi, że wszystkie elementy przyjęcia będą przez nas dopracowane na czas i wedle życzeń weselników.

  Ogromna elastyczność w aranżacji sal, możliwość wykorzystania plenerów i zielonych przestrzeni Kompleksu Paczółtowice, dobry dojazd z Krakowa oraz apartamenty dla Nowożeńców i rodziny dają możliwość zorganizowania przyjęcia w stylu tradycyjnym, rustykalnym, boho, glamour, vintage, czy w plenerze. Jest też zaproszeniem do spełniania indywidualnych pomysłów i własnych marzeń Młodej Pary o tym, jak chcą świętować najważniejszy dzień swego życia wśród rodziny i zaproszonych gości.

  Stylowe wnętrza oraz atrakcje kompleksu i okolicy to doskonałe miejsca na sesje zdjęciowe, dzięki którym pięknie i oryginalnie uwiecznią Państwo to Święto w albumie.


  Gwarantujemy znakomitą, tradycyjną kuchnię oraz menu weselne, dostosowane do Państwa oczekiwań.  Z ogromną dbałością i starannością przygotowujemy każde danie na przyjęcie, a zachwyt gości jest naszym priorytetem. Wierzymy, że to smaki najszybciej przywołują dobre wspomnienia, dlatego nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jak stare przysłowie mówi: „przez żołądek do serca” i to jest nasze motto podczas przygotowywania propozycji dań na tak ważną uroczystość.

  Niezależnie, czy planują Państwo kameralne przyjęcie ślubne, czy huczną zabawę dla dwustu gości, sprawimy, by ten Dzień był dniem uśmiechu, miłości i zabawy.

  Kompleks Paczółtowice jest też wspaniałym miejscem na wieczory panieńskie, kawalerskie, okolicznościowe imprezy rodzinne i przyjęcia komunijne. Całodzienne świętowanie mogą Państwo wzbogacić o dodatkowe atrakcje kompleksu – adrenalinę zabawy na strzelnicy bojowej, przejażdżki konno w stadninie i pięknych okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a nawet spróbowania gry w golfa pod okiem instruktora na profesjonalnym polu golfowym znajdującym się na terenie kompleksu.

  Od pierwszego spotkania z naszym opiekunem Wasza uroczystość zacznie nabierać realnych kształtów.

  Kontakt:

  wesela@paczoltowice.pl
  tel. +48 660 66 99 77

   

  Zachęcamy do zapoznania się

  z naszą szczegółową ofertą weselną

  w formacie PDF.

   

   

  Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kompleks Paczółtowice Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.