• Flaga pl
 • Flaga pl
Rezerwuj online
Dla firm

  Dla firm

  Specjalizujemy się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Kompleks Paczółtowice to idealne miejsce na zorganizowanie profesjonalnego spotkania biznesowego, konferencji, imprezy integracyjnej, bankietu czy launchingu produktu.

  Położenie kompleksu niedaleko Dolinek Krakowskich i przepiękne wzgórza otaczające nasz hotel, zapewniają harmonijne połączenie biznesu i wypoczynku.  W hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne, które można dowolnie aranżować oraz dwie restauracje specjalizujące się w cateringu biznesowym. Do Państwa dyspozycji oddajemy również ogród na terenie kompleksu, co daje nieograniczone możliwości przy planowaniu eventu.
   
  Zapewniamy także dodatkowe atrakcje na strzelnicy bojowej, stajni konnej oraz polu golfowym znajdującym się na naszym terenie. Nasze atuty to bliskie położenie od autostrady A4 i lotniska Balice oraz szybki dojazd z Krakowa. Posiadamy przestronny parking dla samochodów osobowych jak również autokarów oraz hotelowy transport na życzenie.

  FLIPCHART

  MIKROFON

  WIFI

  KLIMATYZACJA

  PROJEKTOR

  NAGŁOŚNIENIE

  LCD

  CATERING

  Sala Kominkowa

  150 osób

  90 osób

  80 osób

  150 osób

  Sala Tee Time

  200 osób

  130 osób

  120 osób

  200 osób

  Sala Hotelowa

  130 osób

  40 osób

  40 osób

  140 osób

  Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kompleks Paczółtowice Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.