• Flaga pl
  • Flaga pl
Rezerwuj online

Restauracje

Dwie restauracje wchodzące w skład Kompleksu Paczółtowice to świetne miejsce na spotkania integracyjne, wesela, przyjęcia okolicznościowe i kontakty biznesowe. Stawiamy na regionalne jedzenie, profesjonalną obsługę i rodzinną atmosferę. 

Restauracja hotelowa to miejsce to także serce naszej kuchni: rodzinne obiady, lunche czy zwyczajnie przyjemna kolacja po aktywnym dniu, są naszymi wizytówkami. Menu restauracji nawiązuje do tradycji Małopolski a za jej koncepcje odpowiadają nasi kucharze wywodzący się z Paczółtowic, którzy przemycają smaczne regionalizmy do serwowanych dań. 

Restauracja Tee Time to przede wszystkim świetne miejsce na spotkania biznesowe. W karcie znajdziecie świeże lunche oraz kilka dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Wieczorem, to miejsce za sprawą gry świateł nabiera wyjątkowego charakteru i idealnie nadaje się na romantyczną kolację. 

Stylowe meble z ciemnego drewna oraz naturalny kamień na ścianach nadają sali barowej oryginalnego wyglądu. Przygaszone, nastrojowe światło, wygodne sofy i wystrój z elementami stylu „klubowego” sprawiają, że całe wnętrze Lounge Baru to idealne miejsce, w którym bez reszty możesz zatopić się we wspaniałej atmosferze sącząc wykwintny trunek z wyselekcjonowanej półki najlepszych alkoholi.
 

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kompleks Paczółtowice Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.